*Kaski firmy KASK

Kaski firmy KASK - co je wyróżnia?

Na rynku jeździeckim dostępne są niezliczone wzory kasków jeździeckich - kolorowe, błyszczące, matowe, welurowe... Producenci co roku prześcigają się w pomysłach jak połączyć niesamowity design z jego bezpieczeństwem i wygodą dla jeźdźca. Warto tutaj zwrócić uwagę na firmę KASK.

KASK - to Włoska manufaktura na najwyższym poziomie. Każdy element kasku jest ręcznie montowany, przemyślany, dopracowany w każdym calu. To również daje gwarancję bezpieczeństwa kasku, ponieważ jest ono sprawdzane na każdym etapie produkcji.

KASK kieruje się mottem "dobrze dopasowany kask to bezpieczny kask" - dzięki tej myśli powstał po raz pierwszy na rynku, innowacyjny system samodopasowującej się regulacji. Delikatnie przytrzymując tylną część głowy, kask automatycznie dopasuje się do głowy jeźdźca, zapewniając maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa. Producent KASK wziął też pod uwagę, że każdy z nas ma jednak inny kształt czaszki - do powyżej opisanego systemu FIT można dokupić uzupełniające wkładki umożliwiające dopasowanie skorupy kasku do każdego kształtu głowy.

Wkładki boczne przypominają wyglądem małe poduszeczki, które po zamontowaniu wypełniają przestrzeń nad uszami. Polecane są dla jeźdźców, którzy po założeniu kasku KASK odczuwają lukę z boku głowy. Wkładki można układać warstwami, w zależności jak duża jest przestrzeń do wypełnienia(maksymalnie 5 z każdej strony).


Wymienna tylna wkładka umożliwia dopasowanie kasku z tyłu głowy, jak i ułatwia podtrzymanie długich włosów u kobiet. Poduszka wykonana jest z miękkiej pianki memory. Wkładki kompatybilne są z każdym modelem kasku KASK.

Co jeszcze wyróżnia KASK spośród innych marek?
Przede wszystkim jakość zastosowanych materiałów w każdym modelu kasku.
Od zewnętrznej skorupy aż po pasek podbródkowy - każdy element został dokładnie sprawdzony aby gwarantował maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

  • Warto przyjrzeć się systemowi wentylacji - dwie, przypominające budową plaster miodu, napowietrzające się kratki zwiększają ilość przepływającego, chłodnego strumienia powietrza. W połączeniu z oddychającą wkładką wewnętrzną, zapewniają maksimum komfortu podczas użytkowania.
  • Zewnętrzna skorupa - trwała, lekka, wodoodporna, odporna na zarysowania.
  • Środkowa skorupa - zbudowana z materiału o trzech różnych poziomach zagęszczenia, zapewnia całkowitą ochronę przed wstrząsami.
  • Wewnętrzna wkładka - wykonana w stu procentach z antybakteryjnej i oddychającej wełny merynosów.
  • Pasek podbródkowy - wykonany z hipoalergicznej, ekologicznej skóry.

Możliwość personalizacji kasków jest ogromna. W ofercie KASK znajdziemy również model dedykowany specjalnie dla kobiet. STAR LADY to linia kasków z szerokim daszkiem, który oprócz eleganckiego wyglądu zapewnia dodatkowo ochronę przeciwsłoneczną.


Każdy może zaprojektować kask swoich marzeń. Błyszczące, matowe, różowe czy niebieskie, z flagą lub z delikatnymi kwiatami. Do wyboru mamy również różnej wielkości kryształki i kamienie Swarovskiego. Projekt kasku można stworzyć w konfigurtorze, a następnie wydrukować i przynieść do naszych sklepów Amigo lub przysłać mailem, a my zamówimy Twój idealny kask.

Zaprojektuj swój kask

Odwiedź nas:

    

 

Zostaw swoją opinię: