ALBEDO Reflecting spray - spray odblaskowy dla zwierząt

  • 79.00 zł
  • szt.
  • Buy now, pay in 30 days.

You can return the product within 14 days.

Spray odblaskowy Horse and Pets

  • Zmywalny
  • Odblaskowy w nocy
  • Do stosowania na sierści zwierząt

Spray odblaskowy Albedo100 Horse and Pets jest półprzezroczystym preparatem odblaskowym przeznaczonym do stosowania na sierści zwierząt. Preparat ma odcień jasno-szary, który może się wydawać bezbarwny, ale jasno świeci w ciemności.

Sugerowane zastosowanie

Efekt odblaskowy jest przydatny podczas wieczornych spacerów z psem, przejażdżek konnych lub biegania. Zwiększa widoczność i bezpieczeństwo ludzi i zwierząt po rozpyleniu go np. na smycz, ogon, nogi konia lub psa.

 

 

Albedo100 Horse and Pets to spray odblaskowy. Po rozpyleniu na obiekt powstaje cienka warstwa, która odbija światło. Preparat można łatwo zmyć wodą z mydłem lub szamponem i nie ma wpływu na sierść. Efekt można sprawdzić oświetlając pomalowaną powierzchnię silnym światłem latarki trzymanej na wysokości oczu. Można także wykonać zdjęcie z lampą błyskową np. aparatem telefonu komórkowego lub obserwować obiekt z pewnej odległości z samochodu z włączonymi światłami.

 

Sposób użycia:

  1. Zawsze spryskiwać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem wstrząsaj puszką przez 1 minutę (przynajmniej 20sek od usłyszenia kulki znajdującej się w środku). Powtarzaj czynność podczas spryskiwania.
  2. Po wstrząśnięciu natychmiast rozpocznij spryskiwanie z odległości ok 30 cm tak, aby nanieść spray równomiernie. Trzymaj puszkę ze sprayem pionowo i nie aplikuj jej zbyt dużo. Wysycha w kilka minut w temperaturze pokojowej.
  3. Wyczyść dyszę po użyciu odwracając puszkę i natryskując przez ok 1-2 sek.
 
Na ile wystarczy puszka?
 
Zaleca się spryskiwać 1ml na sekundę, więc 200ml puszka może wystarczyć na 100 oprysków.
Odblaski w jeździectwie

Odblaski w jeździectwie

BEZPIECZEŃSTWO W codziennym życiu odblaski są niezbędne, a w wielu sytuacjach po zmroku obowiązkowe. Elementy odblaskowe... More