OVER HORSE Ransept Spray - Preparat gojący do skóry konia - 500ml

  • szt.
  • 79.00 zł

RANSEPT to innowacyjny preparat wspomagający naturalny proces gojenia uszkodzonej tkanki.

OVER HORSE Ransept Spray - Preparat do skóry konia - 500ml

RANSEPT to innowacyjny preparat wspomagający naturalny proces odbudowy uszkodzonej tkanki. Zawiera w swoim składzie kompleks Rubinowa Tarcza, który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks Rubinowa Tarcza zawiera specjalnie dobrane składniki wzajemnie uzupełniające swoje działanie.

  • Wspomaga naturalne procesy zachodzące w skórze związane z gojeniem się ran
  • Preparat tworzy widoczny film zabezpieczający przed czynnikami zewnętrznymi oraz wspomaga utrzymanie odpowiedniego nawilżenia, miękkości i elastyczności naskórka
  • RANSEPT jest łagodny dla skóry i nie wywołuje uczucia „pieczenia”.

RUBINOWA TARCZA zbudowana z nanocząsteczek srebra, które tworzą koloid. Rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur. Są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcje z innymi substancjami a jednocześnie są bioprzyswajalne.

Instrukcja prawidłowego stosowania:
Preparat nanosić na skórę na zmienione miejsce przez rozpylanie 2-3 razy dziennie. (W przypadku RANSEPT Gel – Preparat nanosić na skórę smarując zmienione miejsce 2-3 razy dziennie)

Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych.

Skład:
Niejonowe nanocząsteczkowe srebro koloidalne, allantoina, eozyna, gliceryna, substancja zagęszczająca, woda demineralizowana.


PRODUKT NIE JEST LEKIEM