odnowa biologiczna i leczenie

Preparat gojący do skóry konia OVER HORSE Ransept Spray - 500ml

Preparat gojący do skóry konia OVER HORSE Ransept Spray - 500ml

Dostępne
85,00 zł
500 ml ( 170,00 zł za 1 l )
Preparat do dezynfekcji ran KERBL Blue Spray 200 ml / 15890

Preparat do dezynfekcji ran KERBL Blue Spray 200 ml / 15890

Dostępne
55,00 zł
200 ml ( 275,00 zł za 1 l )
Nowości
Preparat dezynfekujący KRUUSE Blue Spray 200 ml /  161080

Preparat dezynfekujący KRUUSE Blue Spray 200 ml / 161080

Dostępne
45,00 zł
200 ml ( 225,00 zł za 1 l )
Olej na grudę HorseLinePRO Mud Stop Oil 250 ml

Olej na grudę HorseLinePRO Mud Stop Oil 250 ml

Dostępne
95,00 zł
250 ml ( 380,00 zł za 1 l )
Naturalny olejek przeciwświądowy z siarką LEOVET Bio Hautöl / 500ml

Naturalny olejek przeciwświądowy z siarką LEOVET Bio Hautöl / 500ml

Powyżej 7 dni
119,00 zł
500 ml ( 238,00 zł za 1 l )
Maść przeciw grudzie KERALIT Keralysin 110g

Maść przeciw grudzie KERALIT Keralysin 110g

Powyżej 7 dni
69,00 zł
110 g ( 627,27 zł za 1 kg )
Maść na strzałki z ozonem SCANDIA Happy Frog  125ml

Maść na strzałki z ozonem SCANDIA Happy Frog 125ml

Dostępne
43,00 zł
125 ml ( 344,00 zł za 1 l )
Maść na grudę MT FARMA Mud Max 400g

Maść na grudę MT FARMA Mud Max 400g

Dostępne
159,00 zł
400 g ( 397,50 zł za 1 kg )
Krem na rany  CARR & DAY & MARTIN Wound Cream 200g / HE035

Krem na rany CARR & DAY & MARTIN Wound Cream 200g / HE035

Powyżej 7 dni
79,00 zł
200 ml ( 395,00 zł za 1 l )
HIPPIKA Glinka chłodząca 1000g

HIPPIKA Glinka chłodząca 1000g

Dostępne
50,00 zł
1000 g ( 50,00 zł za 1 kg )
Glinka rozgrzewająca HIPPIKA 1000g+500g GRATIS

Glinka rozgrzewająca HIPPIKA 1000g+500g GRATIS

Dostępne
50,00 zł
1500 g ( 33,33 zł za 1 kg )
Glinka chłodząca - mineralna z arniką HIPPIKA  3000ml

Glinka chłodząca - mineralna z arniką HIPPIKA 3000ml

Powyżej 7 dni
90,00 zł
3000 ml ( 30,00 zł za 1 l )
CAVALOR FreeBute Gel, żel na obrzęk nóg 200ml

CAVALOR FreeBute Gel, żel na obrzęk nóg 200ml

Dostępne
164,00 zł
200 ml ( 820,00 zł za 1 l )
Balsam pielęgnacyjny HIPPIKA z Bio-Siarką na grudę 450 g

Balsam pielęgnacyjny HIPPIKA z Bio-Siarką na grudę 450 g

Dostępne
50,00 zł
450 g ( 111,11 zł za 1 kg )
Balsam pielęgnacyjny HIPPIKA z Bio-Siarką na grudę 300ml

Balsam pielęgnacyjny HIPPIKA z Bio-Siarką na grudę 300ml

Dostępne
35,00 zł
300 ml ( 116,67 zł za 1 l )
Balsam chłodzący MAGIC BRUSH Equifresh 500ml / 3223440

Balsam chłodzący MAGIC BRUSH Equifresh 500ml / 3223440

Powyżej 7 dni
59,00 zł
500 ml ( 118,00 zł za 1 l )
Arnika żel MT FARMA 500ml

Arnika żel MT FARMA 500ml

Dostępne
79,00 zł
250 ml ( 316,00 zł za 1 l )
Nowości
Aluminium w spray'u KRUUSE  Aluminium Wound Spray 200ml /  161035

Aluminium w spray'u KRUUSE Aluminium Wound Spray 200ml / 161035

Dostępne
49,00 zł
200 ml ( 245,00 zł za 1 l )
Alumi - Spray DERBYMED  opatrunek w spray'u 200 ml

Alumi - Spray DERBYMED opatrunek w spray'u 200 ml

Dostępne
55,00 zł
200 ml ( 275,00 zł za 1 l )
0 Krem do masażu konia RAPIDE Muscle Creme 250ml / 1035062

0 Krem do masażu konia RAPIDE Muscle Creme 250ml / 1035062

Dostępne
48,00 zł
250 ml ( 192,00 zł za 1 l )