Flexi Power HARMONY HORSE suplement na stawy dla koni 900 g
Powyżej 7 dni
349,00 zł
900 g ( 387,78 zł za 1 kg )
Preparat wzmacniający kości i stawy Mineralpony® Senior 3000g / 1106C
Powyżej 7 dni
280,00 zł
3000 g ( 93,33 zł za 1 kg )
Dodatek paszowy w proszku na stawy dla koni DOLFOS Horsemix® Flex 600g
Dostępne
179,00 zł
600 g ( 298,33 zł za 1 kg )
Collavit C HARMONY HORSE kolagen z witaminą C dla koni 900g
Dostępne
149,00 zł
900 g ( 165,56 zł za 1 kg )
Dodatek paszowy w proszku na stawy dla koni DOLFOS Horsemix® Arthrofos 0,5 kg
Dostępne
129,00 zł
0.50 kg ( 258,00 zł za 1 kg )
MSM&Vitamin CHARMONY HORSE MSM z witaminą C dla koni 900g
Dostępne
109,00 zł
900 g ( 121,11 zł za 1 kg )
Żelki dla koni CONTIPRO Geloren wzmacniające stawy, ścięgna i więzadła, smak jabłkowy 450g
Dostępne
89,00 zł
450 g ( 197,78 zł za 1 kg )


Angielska