odnowa biologiczna i leczenie

Żel chłodzący LEOVET Cellsius 600ml / 030503

Żel chłodzący LEOVET Cellsius 600ml / 030503

Powyżej 7 dni
85,00 zł
600 ml ( 141,67 zł za 1 l )
Preparat gojący do skóry konia OVER HORSE Ransept Spray - 500ml

Preparat gojący do skóry konia OVER HORSE Ransept Spray - 500ml

Dostępne
85,00 zł
500 ml ( 170,00 zł za 1 l )
Żel na grudę OVER HORSE Dermasept Gel  210g

Żel na grudę OVER HORSE Dermasept Gel 210g

Dostępne
85,00 zł
210 g ( 404,76 zł za 1 kg )
Sani Creme OVER HORSE  łagodzący krem na otarcia - 210g

Sani Creme OVER HORSE łagodzący krem na otarcia - 210g

Dostępne
79,00 zł
210 g ( 376,19 zł za 1 kg )
Żel chłodzący CARR & DAY & MARTIN  Ice Blue Leg Cooler 500ml / HE039

Żel chłodzący CARR & DAY & MARTIN Ice Blue Leg Cooler 500ml / HE039

Powyżej 7 dni
85,00 zł
500 ml ( 170,00 zł za 1 l )
Alumi - Spray DERBYMED  opatrunek w spray'u 200 ml

Alumi - Spray DERBYMED opatrunek w spray'u 200 ml

Dostępne
55,00 zł
200 ml ( 275,00 zł za 1 l )
0 Krem do masażu konia RAPIDE Muscle Creme 250ml / 1035062

0 Krem do masażu konia RAPIDE Muscle Creme 250ml / 1035062

Dostępne
48,00 zł
250 ml ( 192,00 zł za 1 l )
Żel rozgrzewający dla koni RAPIDE Heating Gel -  250ml / 1035055

Żel rozgrzewający dla koni RAPIDE Heating Gel - 250ml / 1035055

Dostępne
51,00 zł
250 ml ( 204,00 zł za 1 l )
Żel chłodzący dla koni RAPIDE Cooling Gel -  250ml / 1035109

Żel chłodzący dla koni RAPIDE Cooling Gel - 250ml / 1035109

Dostępne
48,00 zł
250 ml ( 192,00 zł za 1 l )
Żel rozgrzewający HIPPIKA  300ml

Żel rozgrzewający HIPPIKA 300ml

Powyżej 7 dni
30,00 zł
300 ml ( 100,00 zł za 1 l )
Glinka rozgrzewająca HIPPIKA 1000g+500g GRATIS

Glinka rozgrzewająca HIPPIKA 1000g+500g GRATIS

Dostępne
50,00 zł
1500 g ( 33,33 zł za 1 kg )
HIPPIKA Glinka chłodząca 1000g

HIPPIKA Glinka chłodząca 1000g

Dostępne
50,00 zł
1000 g ( 50,00 zł za 1 kg )
Glinka chłodząca - mineralna z arniką HIPPIKA  3000ml

Glinka chłodząca - mineralna z arniką HIPPIKA 3000ml

Powyżej 7 dni
90,00 zł
3000 ml ( 30,00 zł za 1 l )
Balsam pielęgnacyjny HIPPIKA z Bio-Siarką na grudę 300ml

Balsam pielęgnacyjny HIPPIKA z Bio-Siarką na grudę 300ml

Dostępne
35,00 zł
300 ml ( 116,67 zł za 1 l )
Żel pielęgnacyjny dla koni z propolisem HIPPIKA  300ml

Żel pielęgnacyjny dla koni z propolisem HIPPIKA 300ml

Dostępne
40,00 zł
300 ml ( 133,33 zł za 1 l )
Wcierka chłodząca HIPPIKA 1000ml

Wcierka chłodząca HIPPIKA 1000ml

Dostępne
80,00 zł
1000 ml ( 8,00 zł za 100 ml )
Wcierka chłodząca HIPPIKA  250ml

Wcierka chłodząca HIPPIKA 250ml

Dostępne
25,00 zł
250 ml ( 100,00 zł za 1 l )
Żel chłodzący HIPPIKA  300ml

Żel chłodzący HIPPIKA 300ml

Powyżej 7 dni
30,00 zł
300 ml ( 100,00 zł za 1 l )
Wcierka rozgrzewająca dla koni HIPPIKA - 1000ml

Wcierka rozgrzewająca dla koni HIPPIKA - 1000ml

Dostępne
80,00 zł
1000 ml ( 80,00 zł za 1 l )
Wcierka rozgrzewająca dla koni HIPPIKA - 250ml

Wcierka rozgrzewająca dla koni HIPPIKA - 250ml

Dostępne
25,00 zł
250 ml ( 100,00 zł za 1 l )
Żel silnie rozgrzewający ECLIPSE BLUE - Horse Gel  250 ml

Żel silnie rozgrzewający ECLIPSE BLUE - Horse Gel 250 ml

Powyżej 7 dni
55,00 zł
250 ml ( 220,00 zł za 1 l )