Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Środek z lanoliną i olejkiem Carnauba, do czyszczenia, konserwacji i do impregnacji skóry, chroni przed pleśnią.
Preparat do czyszczenia i pielęgnacji skóry RAPIDE Leather Dressing 250ml / 1012
Wyjątkowo funkcjonalny preparat do czyszczenia i pielęgnacji wyrobów skórzanych na bazie *lanoliny i roślinnego wosku *carnauba:
Dzięki zastosowaniu naturalnych detergentów i olejków zmiękczających, może być stosowany nawet do najdelikatniejszej skóry :
- sprzętu jeździeckiego - ogłowi i siodeł itp.
- sztybletów, oficerek i innych skórzanych butów, również trekingowych
- mebli skórzanych, foteli, sof
- wszelkiego rodzaju toreb, walizek, torebek
Sposób użycia:
Dostępne są również pojemności : 1litr oraz 500 ml
Stajenne pogaduszki Antka i Zuzy:
- Taka mała buteleczka, to starczy najwyżej na jedno czyszczenie sprzętu.
- Na czyszczenie, pielęgnację i impregnację - pamiętaj, to preparat 3 w jednym, za jednym razem zrobisz wszystko na raz.
- No tak, ale dalej uważam, ze to za małe opakowanie.
- No ale jak jedziesz na zawody, to akurat takie małe Ci wystarczy i nie zajmie dużo miejsca. A do stajni możesz sobie kupić większe 1litr lub 500 ml.
*Wosk Karnauba to naturalna żywica roślinna, pozyskiwana z liści brazylijskiej palmy – Copernicia. Używany w kosmetyce oraz w przemyśle spożywczym. Ma działanie silnie nawilżające i wygładzające, zapewnia długotrwały połysk i elastyczność, zapobiega przesuszeniu skóry zmiękczając i nabłyszczając. Ma zastosowanie również do impregnacji skóry.
*Lanolina /tłuszczopot / wosk zwierzęcy - to tłuszcz wytwarzany przez zwierzęta posiadające wełnę, najczęściej owce. Ich gruczoły łojowe odkładają grubą warstwę naturalnego tłuszczu, który chroni je przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Lanolinę otrzymuje się ją w procesie oczyszczania ostrzyżonej wełny. Jest ona powszechnie wykorzystywana w przemyśle kosmetycznym, jak również do produkcji preparatów do pielęgnacji wyrobów skórzanych. Doskonale natłuszcza, nawilża i pielęgnuje skórę oraz jest świetnym nośnikiem składników aktywnych.
NIE STOSOWAĆ DO ZAMSZU LUB SKÓRY NIEIMPREGNOWANEJ! Nie należy dopuścić do zamarznięcia płynu.
d/e
PORADY AMIGO -
Prawidłowa pielęgnacja skóry część pierwsza
Prawidłowa pielęgnacja skóry część druga