*BĘDZIN - Relacja z dni otwartych DAW-MAG w sklepie AMIGO

W sobotę 15 czerwca 2019 r miała miejsce druga część Dni Otwartych Daw-Mag w Amigo. Pan Piotr Wysocki wraz ze swoimi siodlarzami zagościł znowu u nas, tym razem w sklepie w  Będzinie na ul.  Kilara 48.


Uczestnicy mieli możliwość poznać i przetestować nowe modele siodeł, ich innowacyjną budowę i design.
Kilka z nich prezentujemy w artykule:  NOWE MODELE SIODEŁ DAW-MAG

 

  

  

Mieliśmy okazję sprawdzić jak wygląda właściwe dopasowanie siodła do konia i jakie poprawki i zmiany można wprowadzić aby  nasze dotychczasowe siodło leżało na prawidłowo na koniu.

 

  

Sporo mogli się dowiedzieć jeźdźcy koni o nietypowej budowie, mogli przymierzyć na konia różne modele siodeł sprawdzając jak jest między nimi różnica i który model najbardziej nadaje się do  budowy ich  konia.

W indywidualnych przypadkach firma Daw-mag stosuje dedykowane rozwiązania, w dokładnym pomiarze pomagają nasi saddle fitterzy: PRAWIDŁOWE DOPASOWANIE SIODŁA 

 

Daw-Mag dysponuje urządzeniem Equiscan, które daje możliwość bardzo precyzyjnego zmierzenia konia. Na podstawie zdjętych wymiarów, można stworzyć precyzyjnie dobrane siodło do koni o każdej budowie. Taka usługa ustalana jest indywidualnie bezpośrednio w firmie Daw-Mag.

 

 

Do usług wykonywanych przez Daw-Mag należy również renowacja siodeł: ich ponowne wypychanie czy naprawa uszkodzeń. Posiadacz siodła tej firmy  ma zawsze dostęp do serwisu i usług poserwisowych. Nasi goście mieli okazję dowiedzieć się jak wyglądają takie naprawy i jaki jest ich zakres. 

 

 

W tym dniu każdy mógł wypróbować na koniu wszystkie siodła  podczas jazd próbnych. 

Dziękujemy wszystkim za udział w Dniach Daw-Maga  i zapraszamy do naszych sklepów:

Sklep Jeździecki w Będzinie ul W. Kilara 48
Sklep Jeździecki w Krakowie ul. K. Łowińskiego 7e|
oraz Sklep Internetowy www.amigo-konie.pl

 

 

Sprawdź ofertę wszystkich produktów DAW-MAG dostępnych w AMIGO