YARROWIA EQUINOX Sport 1,5 kg

  • 169,00 zł
  • szt.
  • Kup teraz, zapłać za 30 dni.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

działanie: wspomaganie kopyt i sierści, witaminy, dodatki, elektrolity

YARROWIA EQUINOX Sport 1,5 kg

Equinox Sport to produkt, który powstał z myślą o koniach użytkowanych sportowo. To wyjątkowa kombinacja substancji biologicznie czynnych z unikalnych drożdży Yarrowia lipolytica oraz dodatku antyoksydantów. W okresach zwiększonego obciążenia, poprawia wydolność i wytrzymałość organizmu oraz wpływa na szybką regenerację włókien mięśniowych.

  • Zwiększa wydolność i wytrzymałość oraz poprawia regenerację po wysiłku

    Wysoka wartość biologiczna białka drożdży wraz z pełnym zestawem aminokwasów egzogennych, witaminą E, selenem i witaminą C są odpowiedzialne za zwiększoną zdolność wysiłkową i wytrzymałość koni przy dużych obciążeniach oraz przyspieszenie fazy regeneracji mięśni po wysiłku. Odgrywają również znaczącą rolę w procesie rozwoju tkanki mięśniowej u koni w słabszej kondycji czy u koni młodych. Dodatkowymi elementami, wspomagającymi w znaczący sposób w/w procesy są bioaktywne substancje. Mowa tutaj zwłaszcza o jabłczanie cytruliny, ułatwiającym w czasie wysiłku wytwarzanie tlenku azotu, który rozszerza drobne naczynia krwionośne w tkance mięśniowej. Pozwala to na zwiększenie dopływu tlenu, kreatyny i składników odżywczych do komórek mięśniowych, ograniczając w znaczny sposób bóle mięśni, poprawiając wydolność tlenową oraz siłę mięśni, jak również usuwając z nich kwas mlekowy i amoniak.

  • Poprawia trawienieprebiotycznym właściwościom drożdży, które stymulują mikroflorę przewodu pokarmowego do wzrostu, zaburzenia w przebiegu procesów trawiennych są ograniczone. Tym samym zmniejsza się ryzyko wystąpienia kolek, biegunek i innych następstw spowodowanych nieprawidłowym żywieniem, zmianą diety czy stresem.
  • Wzmacnia włos i róg kopytowy

    Doskonały wpływ drożdży na poprawę jakości rogu kopytowego i okrywy włosowej jest wyraźnie widoczny we wzmocnionej strukturze kopyta i ograniczeniu pękania jego ścian oraz zachowaniu ładnej, gładkiej i błyszczącej sierści.

Dawkowanie: 8 g produktu na 100 kg masy ciała konia na dzień.

 

o