Bony Rabatowe

Bon rabatowy upoważnia do otrzymania jednorazowego rabatu kwotowego na towary nabywane w sklepach Amigo w Będzinie i Krakowie oraz w sklepie internetowym www.amigo-konie.pl .
Bon otrzymuje klient, który zrobi zakupy w sklepach Amigo za minimum 100zł. Za każde wydane 100zł klient otrzymuje bon rabatowy o wartości 10zł. Akcja nie łączy się z innymi rabatami Amigo (oznacza to, że bon nie będzie przyznany jeśli klient zakupi towar w cenie promocyjnej lub w wyprzedaży, lub korzysta z innej formy rabat).
Akcja promocyjna - Bony Rabatowe
Bon rabatowy upoważnia do otrzymania jednorazowego rabatu kwotowego na towary nabywane w sklepach Amigo w Będzinie i Krakowie oraz w sklepie internetowym www.amigo-konie.pl .Bon otrzymuje klient, który zrobi zakupy w sklepach Amigo za minimum 100zł. Za każde wydane 100zł klient otrzymuje bon rabatowy o wartości 10zł. Akcja nie łączy się z innymi rabatami Amigo (oznacza to, że bon nie będzie przyznany jeśli klient zakupi towar w cenie promocyjnej lub w wyprzedaży, lub korzysta z innej formy rabat).

Akcja trwa w grudniu 2011 i w styczniu 2012 (bony dodawane są do zakupów robionych w grudniu 2011 do wykorzystania w styczniu 2012).