Kask jeździecki KASK STAR LADY HUNTER czarny z czarną ramką / HHE00032.210

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: KASK
 • Dostępność: Dostępne - magazyn w Będzinie
  Czas realizacji: Potrzebujesz więcej informacji - zadzwoń 32 760 20 20
 • szt.
 • 2 390,00 zł

Kask z szerokim daszkiem zapewniającym dodatkową osłonę przeciwsłoneczną, zaprojektowany i w całości wykonany we Włoszech przez Firmę KASK.

Kask jeździecki KASK STAR LADY HUNTER czarny z czarną ramką / HHE00032.210

 

Star Lady gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Szczególnie dedykowany kobietom.
Firma KASK kieruję się ideą, że tylko dobrze dopasowany kask może być w pełni bezpieczny. Dzięki nowoczesnemu, opatentowanemu systemowi samodopasowania regulacji kasku, KASK gwarantuje maksimum bezpieczeństwa przy jednoczenie wysokim poziomie komfortu. Zaprojektowane i w całości wykonane we Włoszech.

KASK Star Lady to model kasku zaprojektowany specjalnie dla kobiet, które cenią elegancję i komfort na najwyższym poziomie.
Charakteryzuje się szerokim, chroniącym przed słońcem daszkiem.

Sprawdź wszystkie zalety kasku:

 • Zewnętrzna powłoka kasku ABS jest bardzo trwała, lekka, wodoodporna, odporna na zarysowania, oraz łatwa w czyszczeniu

 • Wewnętrzna wkładka kasku jest miękka i niezwykle wygodna - została wykonana w 100% z wełny merynosów. To naturalny materiał antybakteryjny, który zapewnia najwyższy poziom termoregulacji i oddychalności. Wkładkę można łatwo wyjąć i wyprać.

 • Środkowa skorupa kasku jest wykonana z udoskonalonego polistyrenu - materiał ten zawiera aż 3 poziomy zagęszczenia. Dzięki temu zapewnia całkowitą ochronę przed wstrząsami, a przy tym kask pozostaje lekki i komfortowy w użytkowaniu.

 • Inteligentny system wentylacji - W kasku zastosowano dwie, przypominające budową plaster miodu, napowietrzające się kratki wykonane z polistyrenu. Ich zadaniem jest zwiększyć ilość przepływającego, chłodnego strumienia powietrza. W połączeniu z oddychającą wkładką wewnętrzną, zapewniają maksimum komfortu podczas użytkowania.

 • System regulacji FIT - to opatentowany, samodopasowujący się system regulacji. Wprowadzony po raz piewszy na rynku jeździeckim. Delikatnie przytrzymując tylną część głowy, kask automatycznie dopasuje się do głowy jeźdźca, zapewniając maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa.

 • Pasek podbródkowy wykonany z hipoalergicznej, ekologicznej skóry, doskonale chroni skórę przed podrażnieniami. Materiał jest odporny na ścieranie oraz odrzucający wilgoć.

W komplecie torba na kask z logo KASK oraz wykonana z odpowiednich włókien ściereczka do czyszczenia kasku z logo KASK.
Pakowany w eleganckie i bezpieczne pudełko.
Waga kasku: 570g
Standard/Atest: VG1

 

o

O ateście kasków jeździeckich  >>kliknij<<

Jak dopasować kask jeździecki  >>kliknij<<