Kask jeździecki KASK Dogma Chrome Light, granatowy ze złotą błyszczącą ramką / HHE0002.357

  • szt.
  • 2 445,00 zł

Kask zaprojektowany i w całości wykonany we Włoszech przez Firmę KASK.

Kask jeździecki KASK Dogma Chrome Light, granatowy ze złotą błyszczącą ramką / HHE0002.357

 

Firma KASK kieruję się ideą, że tylko dobrze dopasowany kask może być w pełni bezpieczny.
Dzięki nowoczesnemu, opatentowanemu systemowi samodopasowania kasku, Firma KASK gwarantuje maksimum bezpieczeństwa przy jednocześnie wysokim poziomie komfortu.

Kaski Firmy KASK są zaprojektowane i w całości wykonane we Włoszech.

 

Model Firmy KASK- Dogma Light to model kasku dla jeźdźców, którzy cenią sobie minimalizm i klasykę wyglądu kasku. 
Dogma Light to profesjonalny kask jeździecki, nadający się na każdą okazję.
Zapewnia maksimum wygody i bezpieczeństwa.

  • Zewnętrzna powłoka kasku ABS - bardzo trwała, lekka, wodoodporna, odporna na zarysowania, oraz łatwa w czyszczeniu.

  • Wewnętrzna wkładka kasku - miękka i niezwykle wygodna, została wykonana w 100% z wełny merynosów. To naturalny materiał antybakteryjny, który zapewnia najwyższy poziom termoregulacji i oddychalności. Wkładkę można łatwo wyjąć i wyprać.

  • Środkowa skorupa kasku - wykonana z udoskonalonego polistyrenu. Materiał ten zawiera aż 3 poziomy zagęszczenia. Dzięki temu zapewnia całkowitą ochronę przed wstrząsami, a przy tym kask pozostaje lekki i komfortowy w użytkowaniu.

  • Inteligentny system wentylacji - w kasku zastosowano dwie, przypominające budową plaster miodu, napowietrzające się kratki wykonane z polistyrenu. Ich zadaniem jest zwiększyć ilość przepływającego, chłodnego strumienia powietrza. W połączeniu z oddychającą wkładką wewnętrzną, zapewniają maksimum komfortu podczas użytkowania.

  • System regulacji FIT - to opatentowany system samodopasowujący, wprowadzony po raz pierwszy na rynku jeździeckim. Delikatnie przytrzymując tylną część głowy, kask automatycznie dopasuje się do głowy jeźdźca, zapewniając maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa.

  • Pasek podbródkowy - wykonany z hipoalergicznej, ekologicznej skóry, doskonale chroni skórę przed podrażnieniami. Materiał odporny na ścieranie oraz niepochłaniający wilgoci.

 


W komplecie funkcjonalna torba na kask z logo KASK oraz wykonana z odpowiednich włókien ściereczka do czyszczenia kasku z logo KASK.
Pakowany w eleganckie i bezpieczne pudełko.
Waga kasku: 565 g
Standard/Atest: VG1

m/d

O ateście kasków jeździeckiech  >>kliknij<<

Jak dopasować kask jeździecki  >>kliknij<<