Ochraniacze ZANDONA Carbon Air Sensitive Fetlock, z futrem medycznym, zapinane na kołki, tył / E2175

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8984 grupaK
  • Dostępność on-line: Dostępne

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 566,10 zł brutto
  • Czas realizacji: Potrzebujesz więcej informacji - zadzwoń 32 760 20 20
  • 629,00 zł
  • para
  • Kup teraz, zapłać za 30 dni.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

rodzaj: skorupy

Ochraniacze ZANDONA Carbon Air Sensitive Fetlock, z futrem medycznym, zapinane na kołki, tył / E2175

„CARBON AIR SENSITIVE+ Fetlock” zostały zaprojektowane, by chronić konie skokowe przed urazami i stłuczeniami pęcin kończyn tylnych, jednocześnie dając ścięgnom odpowiednie wsparcie.

Wewnętrzna powłoka wykonana jest z naturalnego futra medycznego jagnięcego, dzięki czemu posiada właściwości antyalergiczne i oferuje maksimum komfortu dla wrażliwej skóry.

Zewnętrzna warstwa ochraniaczy wykonana jest z termoplastycznego poliuretanu (TPU) o zróżnicowanej grubości.

Trzy otwory wentylacyjne zapewniają wysoki poziom wentylacji.

Dodatkowo ochraniacze posiadają żelowe wkładki Gel-Tech znajdujące się pomiędzy zewnętrzną warstwą TPU a wewnętrzną warstwą futra medycznego, które spełaniają zadanie amortyzatora będąc jednocześnie komfortową wyściółką.

Ponadto, pomiędzy zewnętrzną powłoką TPU a wkładem żelowym umieszczone są elementy z włókna węglowego, których zadaniem jest termiczna izolacja stawów od ciepła generowanego przez zewnętrzne tarcie jednocześnie zwiększając wytrzymałość mechaniczną na uderzenia.
Ochraniacze zapinane są przy pomocy elastycznych pasków wyposażonych w system quick-release-tip, które zostały tak wyśrodkowane, by zapewnić bezpieczne zapięcie dzięki podwójnemu systemowi blokowania (poziomo/pionowo).

Wymiary i ergonomiczny kształt ochraniaczy zostały opracowane w taki sposób, że dokładnie odtwarzają kształt kończyny, gwarantując tym samym doskonałe dopasowanie do nogi pozbawione jakichkolwiek nacisków.

Wyprodukowane w 100% we Włoszech

UWAGA!
Rozmiar L+ jest poszerzoną wersją rozmiaru L przeznaczoną dla koni o większym niż standardowy obwodzie nadpęcia (np.: konie fryzyjskie). Skorupa ochraniacza w tym rozmiarze ma takie same wymiary jak w rozmiarze L i tak tez jest  fabrycznie oznakowana, natomiast paski z zapięciami są dłuższe. Rozmiar ten posiada oznaczenie L+ wyłącznie na naklejce na opakowaniu.

rozmiar
wysokość
całkowita
ochraniacza
obwód
nadpęcia
 
S
18cm
17cm-20cm
M
19cm
20cm-23cm
L
19,8cm
23cm-26cm
L+
19,8cm
26cm-29cm