Preparat do suchej dezynfekcji CANAGRI Agrisol Dry 10 kg
Dostępne
69,00 zł
10 kg ( 6,90 zł za 1 kg )
0 Żel dezynfekujący RAPIDE Travel Handgel 100ml / 38089490
Dostępne
15,00 zł
100 ml ( 150,00 zł za 1 l )
Weterynaryjne mydło antybakteryjne OVER HORSE Medea Soap 500ml
Dostępne
49,90 zł
500 ml ( 99,80 zł za 1 l )
SANDEZIA® Sucha dezynfekcja, preparat do dezynfekcji 4kg
Dostępne
45,00 zł
4 kg ( 11,25 zł za 1 kg )
SANDEZIA® Sucha dezynfekcja, preparat do dezynfekcji 10kg
Powyżej 7 dni
69,00 zł
10 kg ( 6,90 zł za 1 kg )
Higienizator dla koni i opiekunów PROBIOANIMALIA mikroorganiczny 500ml
Powyżej 7 dni
47,00 zł
500 ml ( 94,00 zł za 1 l )
![]()
Regularna dezynfekcja w stajni zabezpiecza zwierzęta i ludzi przed bakteriami, wirusami, pasożytami i grzybami. Zniszczenie larw much i innych owadów znacząco zmniejszy ich wylęg. Zaleca się również częstą dezynfekcję rąk, szczególnie przy pracy ze zwierzętami. Szeroka oferta różnych środków do dezynfekcji pomoże zabezpieczyć się przed zagrożeniem zarażenia.

Angielska