Cortaflex HA regular strength powder EQUINE AMERICA 250g

  • 189,00 zł
  • szt.
  • Kup teraz, zapłać za 30 dni.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

działanie: wspomaganie stawów

Preparat wspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów.

Cortaflex HA regular strength powder EQUINE AMERICA 250g

 

Cortaflex zapewnia kluczowe składniki odżywcze wspierające stawy:

  • słynie z bardzo dobrej skuteczności
  • należy podawać każdego dnia by osiągnąć efekt ochrony chrząstki stawowej
  • nadaje się dla wszystkich koni i kucy pracujących oraz starszych koni w celu wspomagania mobilności
  • niskocukrowy - odpowiedni dla koni i kuców ze skłonnością do ochwatu
  • produkt akredytowany przez BETA NOPS i UFAS, co gwarantuje, że nasze produkty nie zawierają substancji zabronionych i są odpowiednie dla koni startujących zgodnie z przepisami FEI i Przepisami Wyścigów.

 

Zawiera:

Kolagen – jedno z najobficiej występujących białek w organizmie, zapewnia strukturę chrząstki, która pomaga nadać jej siłę i elastyczność.

Kwas hialuronowy – kluczowy związek zwany glikozaminoglikanem (GAG), który pomaga utrzymać lepkość płynu stawowego, smarować chrząstkę i działa jako dodatkowy amortyzator.

Aminokwasy – dostarczają składników odżywczych do produkcji aminokwasów cukrów, wspomagają wiązanie się ze szkieletem kolagenu w chrząstce, aby pomóc jej zwiększyć siłę i elastyczność.

MSM - zapewnia naturalną, biodostępną formę siarki, która jest kluczowym minerałem dla wiązania związków w ramach chrząstki, w celu zwiększenia wytrzymałości.

Kluczowe minerały śladowe, w tym mangan, krzem i miedź - wszystkie odgrywają ważną rolę w produkcji związków strukturalnych, takich jak chondroityna, a także w produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego.

 

Dawkowanie:

Dla koni o wadze ok. 500kg, podawać do paszy 14g/dzień przez pierwsze 10 dni, następnie 7g/dzień. Zwiększyć dawkę dla większych koni, zmniejszyć dla małych koni i pony. W opakowaniu załączona miarka 7g.

 

Analiza:

Proteiny - 12%
Włókno surowe - 16%
Olej i tłuszcz - 2%
Popiół - 6%
Siarka - 0,04%
Glicyna - 1,00%
Glutamina - 1,00%
Prolina - 0,31%
Kwas glukronowy – 0,50 %
Kwas glutaminowy – 0,30%

 

M

Skład:

Dehydrated alfalfa meal, dextroza, hydrolizat białka, Mucopolysacharydy, kwas hialuronowy, glicyna, L – glutamina, kwas glutaminowy,L-alanina, L-arginina, L-seryna, L-walina, L-histydyna, L-tyrozyna, L-izoleucyna, kwas asparaginowy, siarczan manganu, Pyriodoxine HCI, kwas askorbinowy, siarka, siarczan miedzi, Xanthan Gum, proponian amonu, oleje mineralne.